Zack Snyder’s Justice League

Zack Snyder’in yönetmenliğini yaptığı ve Chris Terrio ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı Zack Snyder’s Justice League 2021 yılında gösterime girmiştir. Justice League filminin normal filmi çekildiği sırada yönetmen Snyder yaşadığı bir olay yüzünden işini bırakmış ve yönetmen koltuğunu Joss Whedon devralmıştı. 2 yıl süren bekleyişten sonra hayranların ısrarı ve baskısı üzerine yönetmen filmin hepsini kendisi yöneterek yeni bir film ortaya çıkarmıştır. Filmin 70 milyon dolar bütçesi bulunmaktadır. Yönetmen Joss Whedon ilk filmin çekimlerini kendisi tamamlamış ancak kendi isminin film projesinde geçmemesini ve Snyder’ın isminin geçmesini istemiştir.
5000 yıl önce, Apokoliptli general Steppenwolf ve onun Parademon ordusu, Ana Kutuların birleşik enerjileriyle Dünya’yı fethetmeye ve Apokolip’in anavatanına çevirmeye çalıştı. Ancak Dünya karşı koydu ve planları Eski Tanrılar, Amazonlar, Atlantisliler, insanlar ve Yeşil Fenerleri içeren birleşik bir ordu tarafından engellendi. Steppenwolf‘un ordusunu püskürttükten sonra Ana Kutular ayrıldı ve dünyanın çeşitli yerlerinde saklandı.
Günümüzde dünya, Süpermen’in ölümünün ardından yas tutmaktadır. İnsanlığın korkusunu sezen Steppenwolf ve uçan iblis askerleri, kutulardan birinin sahibi olan STAR Labs’ın birkaç çalışanının kaçırılmasıyla Ana Kutuların peşine düşmek için Dünya gezegenine dönmeyi başardı. Kaçırılmaları araştıran ve Gotham Şehrinde bir Parademon ile karşılaşan milyarder kanun kaçağı Bruce Wayne, bir işgalin geleceğine inandığı için planladığı insanüstü ekibini işe alma konusunda ilerlemeye karar verdi.
Steppenwolf, Ana Kutuyu Themyscira’dan almayı başarır ve Kraliçe Hippolyta’yı kızı Diana Prince’i uyarması için harekete geçirir. Diana, Wayne’in grubuna katılır ve onu Steppenwolf ve Ana Kutuları hakkında bilgilendirir. İkisi Atlantisli Arthur Curry ve Victor Stone’u ikna etmeyi başaramazlar, ancak kör edici hızlarda hareket etme gücüne sahip Barry Allen adında genç bir adamı ikna etmeyi başarırlar. Victor daha sonra, babası Silas’ın kaçırılanlar arasında olmasının ardından gruba katılır ve Curry, Steppenwolf ile karşılaştıktan sonra katılırken, Atlantis’e saldırır ve ikinci Ana Kutusu’nu almayı başarır. Süper kahramanların macerasını yönetmen Zack Snyder’ın gözünden izlemek isterseniz sitemizde filmi eksiksiz çevrilmiş olarak Türkçe altyazılı şekilde ve isterseniz de 4k film izle gibi efsane bir görüntüde izleyebilirsiniz. 
Zack Snyder izle, Zack Snyder Justice League izle.
2021 Film izle 3 ay önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy