Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame filminin yönetmen koltuğunda Anthony Russo, Joe Russo yer almaktadır. Oldukça başarılı yapımlarıyla tanıdığımız Christopher Markus, Jack Kirby, Stephen McFeely isimler senaryo ekibini oluşturmaktadır. Yenilmezler 4 filmi Aksiyon, Macera, Fantastik türündedir, yapım yeri ABD ve vizyona girdiği tarih 1 Mayıs 2019’dur.
Yenilmezler serisinin 3. filmi olan Avengers Infinity War filminin ardından bir çok süper kahraman yok olmuştur. Black Panther, Gamora, Doktor Strange, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi kahramanlarımızın yok olma sebebi Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni elde etmesi ve kendi sistemini kurması yüzündendir. Artık dünyada neredeyse hiç bir şey için umut kalmamıştır.
Dünyada kalan Kaptan Amerika, Thor, Black Widow ve Hulk bir taraftan kaybettikleri arkadaşları için yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrolünü kaybettikleri bir uzay gemisinin içinde, sonsuz boşlukta sürüklenmektedir. Ekibimiz için işler hiç iyi görünmese de, Kuantum Bölgesi’nden kurtulmanın bir yöntemini keşfederek Yenilmezler ekibinin geride kalan kahramanlarına gidecek olan Ant-Man her şey için yepyeni bir umut olacaktır.
Avengers serisinin devam filmi Avengers 4 Annihilation’da Thanos parmağını şıklatacak, dünya nüfusu yarı yarıya azalacak, insanların çoğu yok olacaktır. Merakla beklenen Yenilmezler 4 Endgame filminde Tony Stark için zaman taşını veren Doktor Strange’ın gördüğü milyonlarca ihtimallerden bir tanesi gerçekleşip Thanos’u yenebilecekler midir?
Son Oyun filmi marvel evreninde bulunan 22 filmi bir araya getiren son film olarak karşımızda duruyor ve artık yeni kahramanlarımızla, yeni Avengers evreninde yolculuğumuzu sürdürüyoruz.
Yenilmezler 4 filmi vizyona ilk girdiğinde sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı seçenekleriyle ve Full HD kalitesinde nette ilk olarak siz değerli izleyicilerimize ulaştıracağımızı belirtmiştik. Filmi donmadan ve tek parça halinde, en iyi görüntü kalitesiyle ve kesintisiz bir şekilde Fullhdfilmizlesene’de izleyebileceksiniz.
Filmin türkçe resmi adı “Yenilmezler 4 Oyun Bitti” olarak piyasalarda yerini alırken alternatif olarak “Yenilmezler 4 Oyunun Sonu” isminin de kullanıldığını görmekteyiz.
Yenilmezler 4 izle
Full HD Film izlesene iyi seyirler diler. 7 ay önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy