Way Down

Mezun bir mühendislik dehası olan Thomas, İspanya Bankası’nın kasasıyla ilgileniyor. Banka binası 100 yıldan daha eskidir, mevcut bina planları ve duvarları kırılırsa güvenli odayı sular altında bırakacak bir yer altı nehrini içeren bir güvenlik sistemi var. Thomas, efsanevi bir kayıp hazinenin bankanın kasasında sadece 10 günlüğüne tutulacağını öğrenir öğrenmez, karizmatik sanat tüccarı Walter “Cunningham” ile birlikte içeri girmek için ayrıntılı bir plan tasarlar. Bunu yapmak için sadece 105 dakikaları olacak ve Banka personelinin dikkati dağılacak, İspanya milli futbol takımının oynadığı 2010 Dünya Kupası final maçını izleyerek tesadüfen İspanya Bankası binasının hemen önüne yerleştirilen dev bir ekranda yayınlanacak.
Sitemizden kesintisiz bir şekilde full hd 1080p ya da eğer tercihiniz daha düşük bir çözünürlülük ise 720p film izle çözünürlülüğünde de izleyebileceğiniz filmin devamında; İspanya, milli futbol takımının tarihi bir Dünya Kupası zaferi elde etmesini izlemek için dururken, çok yetenekli bir soyguncu çetesi dünyanın en güvenli banka kasasını kırmaya çalışır. Ya da en azından Jaume Balagueró’nun son derece hırslı euro soygunu gerilim filmi The Vault’daki plan bu. Liam Cunningham kasa çalma uzmanıdır, eski bir İspanyol hazinesini tuttuğu söylenen, yasal olarak güvenli bir kasa olan Madrid’deki, İspanya Bankası’nın Altın Odasına girmeyi planlamaktadır. Kasanın ayrıntılı ve yakından korunan güvenlik mekanizmalarını kırmak için, Sam Riley, Astrid Berges-frisbeyae ve Famke Janssen tarafından doldurulan hırsızlar grubuna katılmak üzere yeni yüzlü bir Cambridge mühendislik öğrencisini (Freddie Highmore) işe alıyor.
Onların fırsat penceresi, İspanya’nın, Güney Afrika’daki 2010 Dünya Kupası’nda kazandığı başarılı koşuyla aynı zamana denk geliyor. Büyük kalabalıklar Madrid’in finansal simge yapılarının dışında, oyunları dev dış mekân ekranlarında izlemek için toplanıyor. Ortaya çıkan şey eşit parçaları çağrıştırıyor, Ocean’s Eleven ve The Italian Job, filmlerine benzer ekip bir araya getirilirken, plan tasarlanır ve suç işlenir, hepsi de bankanın birinci sınıf güvenlik ekibinin burnunun dibinde ve milliyetçi bir şenlik karnavalı sırasında yapılır. 3 ay önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy