The Sound of Philadelphia – HD

2020 Senesinde gösterime girmiş olan, aksiyon ve suç türünde olan ama içinde oldukça fazla şekilde drama öğeleri barındıran yapımın konusu olarak; Geçmişi suçlarla ve milletler arası çıkan çatışmalarla dolu olan bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Philadelphia’ da bulunan İrlandalı ve İtalyan mafyası arasındaki çatışmaların içerisinde büyümüş ve bu çatışmalarda çocukluğunu yitirmiş olan, genç yaşta evden ayrılmak zorunda olan Peter (Matthias Schoenaerts), eninde sonunda memleketine geri dönme kararı alır. Küçük yaşta annesi ve babasını, mafyanın oyunları yüzünden kaybetmiş ve sonucu olarak uzaklara gitmiş olan Peter; Memleketine geri döndüğünde kuzeni Michael (Joel Kinnaman) ile takılmaya başlar.
Michael ise Peter’ in tam aksine, ailesinin pis işine iyice batmış ve kendini her an kaybedebilecek bir durumdadır. Peter, sürekli olarak Michael’ ı sakinleştirmek ve yanlış bir şeyler yapmaması için ona göz kulak olmak durumunda kalır. Durumu gittikçe kötüye giden ve her geçen gün daha da pisliğe batan Michael’ ı gören Peter, artık kendisinden uzaklaşmaya çalışır. Tüm bu çatışmadan ve mafyacılık oyunlarından bıkmış olan Peter, kendisine bir çıkış yolu aramaya başlar. Zaman geçtikçe arayı açmasına rağmen, bunun yeterli olmadığını ve daha fazlasını yapması gerektiğini öğrenir. Yoksa korktuğu başına gelecek ve o da tıpkı Michael gibi bu çukurda saplanıp kalacaktır.
IMDb’ den 4.8 alarak yerini edinmiş olan filmin yönetmenlik koltuğunda aynı zamanda filmin yazarlığını da yapan Jeremie Guez bulunmakta. Filmde eline kalem alan diğer bir isim ise Peter Dexter. Film, Peter Dexter’ in bir romanından esinlenilerek çekilmiş durumda. Yapımın çıkabilmesi için ne kadar bütçe harcandığına ya da satış rekorlarının ne seviyede olduğuna dair ise bir bilgi bulunmamakta. Yapım genel olarak ortalamaya yakın eleştiriler almış durumda.
Brothers By Blood adlı bu yapımın oyuncu kadrosuna gelinilecek olursa; Başrol karakteri olan Peter rolünde Matthias Schoenaerts bulunmakta. Peter’in kuzeni rolünde oynayan Michael’ı ise Joel Kinnaman canlandırıyor. Filmde görebileceğimiz, Peter’in çocukluk halini ise Nicholas Crovetti oynuyor. Jimmy rolünde Paul Schneider oynamaktayken, Grace karakterini de Maika Monroe canlandırıyor. 2 gün önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy