Tasfiye Kararı – Decision Liquidation – HD

Aralarında okul çocukları olan yüzlerce sivilin ölümüne yol açan terör saldırılarından sorumlu acımasız ve kötü kalpli Bazgaev, yeni eylemler planlamaktadır. Uzun yıllardır insanlara zarar veren Bazgaev son bir plan daha yapmaktadır. Yine yüzlerce insanın ölümüne sebep olabilecek silahlar satın alan Bazgaev, bu silahları Gürcistandan, Rusya’ya geçirmek istemektedir. Bu sırada onu izleyen bir grup güvenlik görevlisi, uzun yıllardır bu adamı yakalamaya çalışmaktadır. Henüz resmi bir tutuklama yapamadıkları için onu suçüstü yakalamak istemektedirler.
Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır. Bazgaev’in her yerde adamı vardır ve bölgede çok varlıklı ve nüfuslu bir adamdır. Ancak güvenlik görevlilerinin de eli boş değildir. İçerden bir adamları vardır. Hatta Bazgaev’in ağır silahları Gürcistan’dan, Rusya’ya götüreceği kamyonun şoförüdür. Bu silahları yok etmeleri gerekmektedir ve bunun için bir plan yapmaya karar verirler.
Birlikte oturup uzun süre düşündükten sonra kamyona bir verici koymayı düşünürler ancak bunu nasıl yapacaklarına dair hiçbir fikirleri yoktur. Sonra aralarından biri Gürcistan sınırında polis memuruyla yer değiştirebileceğini ve kamyon sınıra gelince içerdeki adamları olan kamyon şoförünün de yardımıyla kamyona bir verici koyabileceğini söyler. Başta bu plan herkese mantıklı gelir ancak operasyon günü gelip çatar ve işlerin her zaman istedikleri gibi gitmeyeceğini fark ederler.
Bazgaev çok akıllı bir adamdır ve şoförüne bile güvenmemektedir. Sınıra geldiklerinde şoförü ve kamyoneti asla yalnız bırakmaz. Bu yüzden araca vericiyi takamazlar ancak aracın izini kaybetmek de istememektedirler. Bu yüzden ellerinden gelenin en iyisini yapıp binlerde insanı öldürecek olan bu silahları bir şekilde yok etmeleri ve yıllardır peşinde oldukları suç örgütü lideri Bazgaev’i hapishaneye göndermeleri gerekmektedir.
Decision: Liquidation filmi karşımıza bir aksiyon filmi olarak çıkıyor. Filmin vizyona giriş yarihi 7 temmuz 2018. Aleksandr Aravin’in yönetmenliğini yaptığı filmin senarist koltuğunda oturan isim başarılı Rus asıllı yazar Aleksey Buzin. Filmin oyuncu kadrosunda ise Igor Petrenko, Ivan Shakh nazarov ve Ayub Tsingiev gibi başarılı isimler yer alıyor. 2 ay önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy