Intikam Kılıcı – Sword of Vengeance – HD

Stanley Weber (Borgia) ve Annabelle Wallis’in (Annabelle) başrollerini paylaştığı ‘Hammer of the Gods’ın yaratıcısından, acımasız bir tiranın zulmünün özneleri, şeref kuralları kanlı bir ceza gerektiren beklenmedik bir özgürlük savaşçısını keşfediyor. Kuzey İngiltere’de, soykırımcı “Harrowing” den yaklaşık yirmi yıl sonra eski bir köle ve Norman prensi Stanley Weber) babasının eski topraklarına döndükten sonra Shadow Walker adını almıştır. Orada kont Durant (Karel Roden), aynı derecede zalim oğulları Lord Artus (Gianni Giardinelli) ve Lord Romain (Edward Akrout) ile bir despot olarak hüküm sürmektedir.  Shadow Walker, Anna (Annabelle Wallis) liderliğindeki büyük bir sürgündeki asi Anglo-Sakson çiftçileriyle ortak bir dava kurar ve onları bir araya getirir. Durant, kendi kardeşini öldüren ve yeğeninin doğuştan hakkı olan Earldom’un gücünü gasp eden hain amcasıdır. Öyle ya da böyle, soru savaş yoluyla kararlaştırılacaktır. Babasının zalim bir kralın ellerinde öldüğüne tanık olduktan sonra büyüyen, saçını hep Hackney stiliyle kestiren, intikam almak için yemin eden genç bir prensin hikâyesiyle karşı karşıyayız.  
 Yıllarca süren köleliğin ardından memleketine dönen Norman prens, acımasız amcası Earl Durant olan babasının katilinden intikam almak için yemin etmiştir. Sürgündeki çiftçilerden oluşan bir grubun güvenini kazanarak onları Durant’a karşı savaşa götürür ve onları amansız intikam arayışında sömürür. Acımasız savaşta teker teker katledilirken, prens kan arayışını gerçekleştirmek için her şeyi ve herkesi feda edecek midir? Yoksa babasının intikamından vaz geçip bu intikam görevini sonlandıracak mı? Gidişata ve intikam öfkesiyle yanıp tutuşu göz önüne alınınca durması pek olası durmuyor. Bu sırada amcası Earl Durant’ın karşılık vermesi ve kendisini koruması gerekmektedir. Kardeşini öldürdükten sonra hüküm sürme şansını elde etmiş olsa da yeğeni ondan intikam almak için arkasında büyük bir halkla gümbür gümbür üzerine doğru gelmektedir. 
Sword of Vengeance filmi 29 Mayıs 2015’de vizyona giren aksiyon ve macera filmidir. Julian Unthank’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Jim Weedon. Filmin oyuncu kadrosunda ise Anabelle Wallis, Dave Legeno ve Ed Skrein gibi isimler yer alıyor.  6 ay önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy