Battle in Space: The Armada Attacks

Senaryosu Josh Guttman, Andrew Jaksch, Sanjay F. Sharma, Luis Tinoco ve Lukas Kendall tarafından kaleme alınmış olan Battle in Space: The Armada Attacks, 2021 yılı yapımı bir bilim-kurgu aksiyon filmidir. Aksiyon ve heyecan dolu bu uzay filminin yönetmenlik koltuğunda ise Andrew Jaksch, Scott Robson, Sanjay F. Sharma, Lukas Kendall, Toby Rawal ve Luis Tinoco gibi kalabalık bir yönetmen kadrosu oturmuştur.
İlk kez 12 Ocak 2021 tarihinde Amerika’da internet üzerinden gösterime girmiş olan filmin göster efektleri oldukça dikkat çekiyor. Amerikan yapımı bu bilim-kurgu filminin oyuncu kadrosunda ise Jess Gabor, Trip Hope, Tom Farrah, Declan Churchill Carter, Mia Lardner, Oliver Lardner, Gary Lewis, Cathleen Mason, Kyle Mason Melina Matthews ve Erik Palladino gibi birçok yaştan başarılı oyuncu yer almıştır. Film henüz çıkmasına rağmen ilgileri üzerine çekmiştir ancak Imdb puanı 3.1 olarak belirlenmiştir.
Filmin büyük çoğunluğu uzayda geçmektedir. İnsanların gezegenler arası seyahat ederek farklı medeniyetler kurmasının ardından uzaylılar tarafından işgal edilerek köleleştirilmesini konu alan filmde oldukça çarpıcı sahneler yer almaktadır. Galakside, insanların köleleştirilmesine boyun eğmek istemeyen birtakım isyancı insan grupları, bu güce karşı çıkmak için bir tür savaş ilan eder. Bu savaş içinde, çoğu kez zarar görseler de sonunda birbirlerine kenetlenip ak edilen iyi bir yaşam için mücadele ederler.
Bu sırada gemilerden birinin bağlantısının kopması ile birlikte Mars’ın yüzeyine ayak başmış olan savaşçılardan birisi kaybolur. Akıl sağlığını yitirmeye başlar ve gemiyle iletişimi kopunca işler çığırından çıkar. Tekrar iletişim sağlandığında ise he ne kadar geminin komutanı da olsa birisini öldürdüğü için onu tutsak olarak gemide tutarlar ve yok edilmek istenir. Aynı zamanda mücadelecilerden John adında bir pilot, bilincini kaybetmiştir ve bilinci yerine geldiğinde ise yardımcı pilotuyla arasında çıkan güvensizlik sorunları yüzünden büyük bir tongaya düşer. Bu yaşanan aksiyonların hepsi, filmin sonunda gösterilmiş olan bir çocuğun video oyunu olduğu ve kız kardeşi tarafından ihmal edilen bu çocuğun bir kaza sonucunda oyunun gelmek istediği seviyesine gelememesiyle alakalıdır. Büyük bir vicdan azabı yaşayan kız kardeş, beyin kanaması geçirmiş olsa da, doktorun gözetiminden kaçarak oyunu kardeşi için tamamlamayı kendine görev bilir. 2 gün önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy