Average Joe

Yönetmenliğini Mark Cantu’nun yaptığı film, yine Mark Cantu’nun kaleminden çıkan bir eser. Bilim-Kurgu ve aksiyon türünde olan filmin başrollerinde Jason Sedillo, Caitlin Rose Williams, Akasha Villalobos, Taylor James Johnson, Roman Garcia ve Joseph Cantu yer alıyor. Filmde Joe karakterini Jason Sedillo, Sarah karakterini Caitlin Rose Williams, Marry karakterini Akasha Villalobos, Heinrich karakterini Taylor James Johnson, Larry karakterini Roman Garcia ve Gece Bekçisi karakterini Joseph Cantu canlandırıyor.
Sıradan bir hayat yaşayan Joe, karısı ve karısının kız kardeşiyle birlikte San Antonio, Teksas’ta yaşamaktadır. Vaktinin büyük bir bölümünü yatmakla geçiren Joe, karısının baskısına dayanamaz ve iş aramak için yollara koyulur. Yaptığı bütün başvurulardan olumsuz yanıt alan Joe, artık pes etme noktasına gelir. Ta ki, son başvuru yapacağı yer olan, Kahramanlık Anonim Şirketi’ne kadar. Joe, yapılan başvurular arasında, gerçekten sıradanlığıyla dikkat çeker. İşi alan Joe, başına geleceklerden habersiz olarak, işlemlere başlar. Şirketin isminden de anlaşılacağı gibi, yalnızca kahramanların bulunduğu, bir süper kahraman projesidir aslında bu şirket.
Diğer süper kahramanlarla tanışan Joe, içine düştüğü ortamı çözemez ve kendisini bir anda olayların içinde buluverir. Başvuru esnasında, ne kadar yaratıcı olduğuna bakan Kahramanlık Anonim Şirketi, ona ilk başta süper özelliklerini sorar. Joe, durumu geçiştirmek adına aklına gelenleri sayar. Bunların, onun için bir anlam ifade edip etmeyeceğini ise filmin geri kalan kısmında göreceğiz.
Başkanlığa bağlı olan bu büyük proje, çok büyük ümitler vaat edilerek açılmış olup, karşılığını vermek isteyen kişilerle doludur. Bu yüzden, Joe gibi, diğer kahramanların da işe yarar olduklarını göstermeleri gerekmektedir. Ekibin başında olan Doktor, onların her türlü sorunlarını çözmektedir. Ya da bu sadece söylenmiş olmak için söylenebilir mi? En büyük yardımcısı olan Marry ise bütün ekibi koordine eden kişidir. Bu ekip yaşıyorsa, her şey onun sayesinde olmaktadır. İzlediğiniz diğer bilim kurgulara nazaran, daha mülayim denebilecek tarzda olan Sıradan Joe, isimindeki bu eğlenceli film, süper kahramanlık adına görülebilecek en güzel filmlerden biri. 2 ay önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy