Assault on VA-33 – HD

Christopher Ray’in yönetmenliğini yaptığı ve Scott Thomas Reynolds’ın senaryosunu kaleme aldığı Assault on VA-33 filmi aksiyon ve gerilim türündedir. Filmin oyuncuları arasında Nicolas Cage’in oğlu Weston Cage Coppoola, Sean Patrick Flanery, Mark Dacoscos, Abigail Hawk ve Michael Jai White bulunmaktadır. Filmde eski bir askerin bir saldırıda kızı rehine alınınca yaptıkları konu alınmaktadır.
Türkçe altyazılı filmler sayfamıza sizler için eklemiş olduğumuz bu muhteşem aksiyon filminde; Jason Hill (Sean Patrick Flanery), travma sonrası stres bozukluğu yaşayan ve dizinden sakatlanmış olan eski bir emekli askerdir. Noel’den birkaç gün önce ve Buffalo’nun VA hastanesinde bir doktora görünür. Ve orada çalışan eşi Jennifer (Gina Holden) ve kızları Sara (Sarah Elizabeth Jensen) ile öğle yemeği yemeye gider.
Genelkurmay Başkanı General Welch (Gerald Webb, Android Cop) hastaneye getirildiğinde ve Jennifer onunla acil bir danışma seansına çağrıldığında işler yolunda gitmemeye başlar. Rus terörist Adrian Rabikov (Weston Cage Coppola) ve ekibi hastaneyi rehin aldığında daha da kötüye gider.
Adrian Rabikov yıllar önce kaybettiği kardeşinin nerede olduğunu bulmak istemektedir. Anlatılana göre kardeşi Amerikan askerleri tarafından rehin alınmıştır ve bu rehin alma emrini kimin verdiğini bulursa kardeşini bulacağına inanmaktadır. Bu emri Generak Welch vermiştir ve Welch o gün akli dengesinin yerinde olduğunu kontrol ettirmek üzere bir hastaneye getirilmiştir. Adrian’ın planı hastaneyi basıp generali rehin alıp istediği bilgiyi almaktır. Onun yanında ona eşlik eden silahlı paralı askerler ise rehineleri kullanıp fidye almaktan başka bir şey istememektedir.
Adrian hastaneyi bastığı sırada orada bulunan Jason içeride karısının da bulunması sebebi ile oradan gitmez. Şüpheli insanları görünce polisi arasa da polisler onun sadece hasta bir emekli asker olduğunu düşünür ve ihbarı ciddiye almaz. Bunun üzerine Jason içeri kendi başına girmeye karar verir. Sonrasında polisler olayın ciddiyetinin farkına vardıklarında binanın tüm kapılarında patlayıcıların olduğunu öğrenirler ve içeri giremezler. Adrian ise kardeşinin çoktan öldüğünü duyduğunda çılgına döner ve tüm yaptıklarının bir hiç olduğunun farkına vardığında Jason’un kızını kaçırıp kaçmayı deneyecektir. Ancak emekli asker Jason kızını teröristlere kaptırma konusunda aynı fikirde değildir ve onun peşinden gidecektir. 2 hafta önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy