Armageddon Tales

Dünya çapındaki bir salgından kurtulduktan sonra, farklı gündemlere sahip iki erkek, hayatta kalma kolonisinden iki kadın ve genç kız ve bir kıyamet sonrası manzaraları geçerken ittifaklar kurar. Kıyamete benzeyen bir dünya sonu sonrası, distopik bir gelecekte dünyayı bir salgın kaplamıştır. Batı Avrupa’da bir virüs ortaya çıkmış ve tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Virüs kapitalist Kuzey Amerika’ya yayılırken kurtulanlar su için büyük bir savaş başlatmıştır. Zenginler, kaçmak için gökyüzünde bir şehir inşa etmiştir ve yaşamlarına orada devam etmeye başlamışlardır.
Full HD 1080p kalitede sizlerle buluşan Armageddon Tales filminde; Alt sınıf kendilerini savunmak için yeryüzünde bırakıldılar ve salgın ilerledikçe enfekte olanlar zombileşiyor. Bütün bunlarla uğraşmak zorunda kalan insanların çok büyük bir bölümü hayatlarını ya kaybetmiştir ya da zombileştirilmişlerdir. Bu zorlu hayatta filmin konu edindiği 5 kişi de bu zorlukların üstesinden gelmeli ve “öcü”lere karşı savaş vermelidir. Isaac uzun süredir tek başına hareket eden bir adamdır ve sürekli yer değiştirmektedir. Lex Batı ülkelerinden geldiği için kimse ona yardım etmek istememektedir. Annesiyle birlikte oradan orada savrulan küçük kız bu zamana kadar hayatta kalmayı başarmıştır ancak artık annesinin çok zamanı kalmamıştır. Bu yüzden annesi Cal adında bir adamdan yardım ister ve son parasını ona vererek kızını kurtarmasını ister.
Cal zorla da olsa bunu kabul eder ve Lex’i yanına almayı kabul eder. Ancak Lex enfekte olmuştur ve zombiye dönüşmeden önce çok fazla zamanı yoktur. Bu yüzden birlikte gökyüzündeki şehre gitmeleri ve tedaviyi bulmaları ve kullanmaları gerekmektedir. Dedikodulara göre bir tedavi vardır ancak bunu fakir insanlara vererek boşa harcamak istemezler. İkilin bir yolunu bulup tedaviyi ele geçirmeleri gerekecektir ve bu yolda zombilerden su arayışında olan insanlara kadar türlü türlü tehlikelere karşı bir savaş vermeleri gerekecektir.
Full hd 1080p ekran kalitesi ile sitemizde sizlerle olacak olan Armageddon Tales filminde bakalım bu küçük ekip gökyüzündeki şehri vaktinde bulup tedaviyi elde edecekler midir? Yoksa onlarda milyonlarca insan gibi hastalanıp ölmeye mi mahkûm olacaklardır? 3 hafta önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy