Agent Revelation - HD

Agent Revelation – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Eski bir uzaylı ırkı 500.000 yıl önce Dünya’ya inmiştir ve onlarla birlikte Ash dedikleri eski bir tozu da yanlarında getirmiştir. Bu Ash büyük bir güce sahiptir ve uzaylılar tarafından insanları kontrol etmek için bir silah olarak kullanılır. İnsan aklının alabileceğinden çok daha kudretli güçlere sahip olan Ash ise bulaştığı kişilere akıl ötesi bir güç kazandırmaktadır. Bunlara hızlı iyileşme, kas dokusunun yenilenmesi, güç ve hız gibi özellikler dâhildir. Jim Yung (Derek Ting) CIA’e öz geçmişini sunmuştur ancak kabul edilmeyi başaramamıştır. Şans eseri Ash etkisi altında olan askerlere denk gelir ve bir çatışma çıkar. Ash ile temasa geçen Jim Yung, uzaylılarla iletişim kurabilen insanüstü yeteneklere sahip bir süper askere dönüşür. Uzaylılar Dünya’ya döndüğünde, gizli bir örgütün lideri olan Alastair (Michael Dorn), Jim’in yeni keşfedilen yeteneklerinin farkına varır ve onu insanlığı kontrol etmeye çalışan uzaylılara karşı savaşmak için eğitmek üzere bir yeraltı tesisine götürür.
Alaistair gizemli ve sırlarla dolu bir adamdır. Geçmişinde bulunduğu yere gelmek için çok uğraşmış olan bu adam artık kendini tamamen bu dünyanın kurtuluşuna adamıştır. film izle Ash’le insanları kolayca manipüle edebilen bu uzaylıların tek amacı dünyayı insanların elinden almaktır. Ancak ne Yung’un ne de Alaister’in buna izin vermeye hiç de niyeti yoktur. Alaistair geçmişinde kripto para platformunu kurarak milyonlarca dolar para kazanmıştır ve dünyadaki sayılı zenginlerden biri haline gelince gizli bir örgüte davet edilmiştir. Burada uzaylılardan ve Ash’den haberi olan Alaister tek oğlunu yine uzaylılara kaybettikten sonra onlara karşı kanının son damlasına kadar savaşacağına dair kendine söz vermiştir. Yung’u büyük bir fırsat olarak gören Alaister onu ilmik ilmik işleyerek olmasını istediği savaşçı haline getirip uzaylılara karşı olan bu savaşını devam ettirmek istemektedir.
Filmin hem yönetmnen hem senarist hem de oyuncu kadrosunda yer alan Derek Ting’i, Always ve Agent filmleriyle tanıyoruz. Aksiyon, gerilim ve bilim kurgu türleriyle karşımıza çıkan Amerikan yapımı Agent Revelation filminin vizyona giriş tarihi ise 21 Ocak 2021. 3 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Agent Revelation – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar