6 Underground 2019

6 Underground izle, İdealleri olan zengin bir adamın yer altına çekilmesini konu alan 2019 yapımı olan, netflix’in aksiyon filmini full hd Türkçe dublaj izle. Henüz genç yaşlarında dahi olarak adlandırılan ve bulduğu icatları büyük firmalara satarak milyarder olan baş rol oyuncumuzun farklı bir amacı vardır. Hükümetlerin dokunamadığı, kirli işlerini ispat edemediği kötü adamları ortadan kaldırarak dünyayı daha iyi bir yer yapma hedefi bulunmaktadır.

Bunun için öncelikle kendisine bir ölüm tezgahlayıp bütün dünyanın onu ölmüş bir milyarder olarak bilmesini sağlayacaktır. İnternet ve gizli servislerin sunucularından bütün bilgilerini silerek artık anonim biri olarak hayatına devam etmektedir.

6 Underground izle, bu işi yaparken yetenekli ancak hayatını sonlandırmayı düşünen bazı işleri yolunda gitmemiş insanlara ulaşarak teklifini iletmektedir. Kurduğu ekip içerisinde 6 kişi bulunmakta ve kimse kimsenin gerçek ismini bilmeyip herkes birbirine verilen numaralara göre seslenmektedir. Ekibin lideri one yani birden başlayarak ekibe katılma süresine göre numaralandırılmaktadır.

Finansal bir sorun yaşamayan 6 Underground ekibine katılacak herkese sahte ölüm düzenlenip tüm verileri silinmektedir. Hiç biri resmi olarak yaşamayan 6 kişiden oluşan ekip dünya üzerinde kötülük yapanların korkulu rüyası olmak için harekete geçmeye başlar. Ryan Reynolds’ın başrollerini üstlendiği yapımda yönetmen olarak Michael Bay’ı görmekteyiz. Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo ve Ben Hardy’nin yer aldığı 6 Underground filmini 1080p seyredebilirsin. 6 Underground 2019 Full HD izleyeceklere bol aksiyonlu ve maceralı keyifli bir film dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might like

© 2022 Film replikleri | Filmleri Full izleme platformu - WordPress Theme by WPEnjoy